درباره گام رایانه

پخش لوازم جانبی گام رایانه

حرفی برای گفتن در تجارت الکترونیک

درباره گام رایانه پخش گام رایانه ، به عنوان بزرگترین سایت خرید عمده و واردکننده‌ی محصولات جانبی موبایل و کامپیوتر ،پخش لوازم الکتریکی  کار پخش محصولات را به صورت حرفه‌ای آغاز کرده و تا کنون نامی شناخته شده در تمام کشور در حوزه پخش لوازم جانبی می‌باشد.

هدف این مجموعه توزیع گسترده و عادلانه اجناس به سراسر کشور با هزینه مناسب می‌باشد.

عرضه محصولات درگام رایانه به دو صورت انجام می گیرد:
عرضه محصولات به مشتریان و خریداران محصولات کامپیوتر و موبایل با قیمت منصفانه
عرضه محصولات به همکاران و مغازه‌داران صنف کامپیوتر و موبایل با قیمت رقابتی روز بازار

داستان  گام رایانه

درباره گام رایانه همه چیز از یک نیاز شروع شد. نیاز به خرید بازه متنوعی از کالا که وقت و انرژی زیادی رو از همه می گرفت. اگه مغازه‌دار بودی باید یا مغازه رو تعطیل می‌کردی و یا می‌سپردی دست شاگرد و خودت راه میوفتادی دنبال خرید کالا از این مغازه به اون مغازه. مشکلات ارسال بار و جور نبودن اجناس و بالا زدن قیمت‌ها تو فاکتور که جای خود! تازه این برای کسایی بود که تهران یا شهرهای بزرگ زندگی می کردند و دسترسی به بازار براشون آسان تر بود. همین‌جا بود که جرقه ای توی ذهن ما شکل گرفت.

 

چی می‌شد اگه یه سایتی بود که کل کالاهایی رو که یک مغازه‌دار نیاز داره کنار هم موجود داشته باشه و قبل از خرید قیمت همکاری رو بشه دید و با بقیه جاها مقایسه کرد؟!

 

درباره گام رایانه با یه‌‎کمی سرچ متوجه شدیم که مثل اینکه قبل از ما هم یه سری افراد این ایده به ذهنشون رسیده و سایت‌ها و کانال‌های فروش همکار لوازم جانبی رو راه‌اندازی کردن. اما با کمی چک کردن می‌تونستی ببینی که چه ضعف‌هایی دارن و چه بهبودهایی میشه داد. پس هدف مشخص شد.

ساخت بهترین و بزرگترین سایت پخش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر ایران

استارت کار زده شد. سایت که شروع به کار کرد، نیش و کنایه‌های همکارها شروع شد. مگه کسی هم اینترنتی خرید می‌کنه. پولتون رو دور نریزید. بچه‌بازی که نیست و …

اما هیچ‌کدوم از این نظرات منفی باعث نشد که دلسرد بشیم. تلاش کردیم و تلاش کردیم. تا ماه‌ها سودی که نداشت هیچ حتی سایت هزینه خودشو هم بازده نداشت. اما ما به مسیرمون ایمان داشتیم و بعد از کلی مشکلات ، کم کم داشتیم به اهدافمون می‌رسیدیم.

درباره گام رایانه مغازه‌دارهایی که از شهرهای مختلف تماس میگرفتن و نحوه آشنایی با مجموعه رو از طریق سایت اعلام می‌کردن. این فیدبک‌ها انرژی مثبتی بود تا بیشتر تلاش کنیم. انقدر تلاش کردیم که تونستیم بشیم بهترین سایت خرید عمده لوازم جانبی ایران. به این سطح هم قانع نبودیم. هر روز سعی می‌کردیم مشکلات رو پیدا کنیم و راهکارهایی برای بهبود پیاده کنیم. تنوع کالایی رو بالا ببریم و … . دیگه با نزدیکترین رقیبمون تو سایت‌های خرید عمده اختلاف قابل توجهی گرفته بودیم. اما ما به سطح فعلی قانع نموندیم و شروع کردیم به یک ماجراجویی جدید.

راه اندازی بخش فروش یوزر

تا قبل از این تمام تمرکز ما فقط فروش همکاری و عمده بود. اما حالا دنبال یک چالش سخت‌تر با رقبایی سخت‌تر بودیم. باید با حفظ کیفیت موجود و راضی نگه داشتن همکاران و مغازه دارها سایت رو به سمتی می‌بردیم که بتونه تو همه فاکتورها با سایت‌های معروف بازار آی‌تی رقابت کنه.
دوباره آیه یاس خوندن‌ها شروع شد: تا وقتی گام رایانه  هست کی از شما خرید می کنه؟ میدونید چقدر دردسر داره؟ و ….

اما ما همیشه از چالش استقبال می‌کنیم. معتقدیم سختی کاره که باعث پیشرفت میشه. البته تو این راه تمام تلاشمون اینه که نه تنها سطح کیفیت خدمات عمده پایین نیاد بلکه با اضافه شدن کالاهای برند و یوزر‌پسند به سایت و ایجاد گردش، سبد کامل‌تری برای خرید رو در اختیار همه قرار بدیم. ما قرار نیست توقف کنیم اما همیشه مشکلات وجود خواهند داشت. ممنون میشیم که تو این راه شما هم راهنمای ما باشید.

درباره گام رایانه
SCREENSHOT 2023-07-03 114931